Odličan debi Đuretića: Grbalj na krilima Jablana do trijumfa

0

Fudbaleri Grblja savladali su ubjedljivim rezultatom tim Petrovca 4:1 , u 18. kolu Prve Telekom CFL.

Bio je ovo sjajan debi Dragoljuba Đuretića na klupi “trikolora”.

Odličnu partiju pružili su igrači ekipe iz Radanovića, a svakako se ističe sjajni Ivan Jablan koji je postigao dva pogotka. Takođe, sjajnu partiju pružio je i vezista Petar Vukčević koji je takođe, postigao jedan pogodak i imao jednu asistenciju…

Od samog starta utakmice domaćin je imao terensku inicijativu i bio je nadmoćniji rival. Grbalj je do prednosti došao u 19. minutu kada je nakon odlične asistencije još bolje reagovao Ivan Jablan – 1:0! Gosti su do poravnanja rezultata stigli u samom finišu meča preko svog najboljeg strijelca Kopitovića

U drugom dijelu utakmice domaćin je krenuo furiozno, i uspio je da postigne tri pogotka. Prvo je Jablan u 31. minutu zatresao mrežu Dragojevića, na 3-1 povisio je Milan Zorica dva minuta kasnije.

Svoju odličnu partiju Petar Vukčević je krunisao pogotkom u 67. minutu, kada je ispostavilo se postavio i konačnih 4:1.

GRBALJ-PETROVAC 4-1

Stadion: Donja Sutvara

Strijelci: Jablan 19′ 51′ Zorica 53′ Vukčević 67′ – Kopitović 41′

GRBALJ: Carević, M.Carević,Jablan (Spasojević),Vukčević (Kopitović),Pavlović,Tučević,Zorica, Manojlović,Dragićević (S.Vukčević),Nikolić,Grivić.

PETROVAC: Dragojević, Golubović (Savović),Bulatović (Joboši),Vujović,Kajević,Mikijelj,Radović,Čolaković,Vu (Kalačević),Kopitović.