Odlična partija Crne Gore

0

Pionirska reprezentacija Crne Gore savladala je Maltu i u drugom prijateljskom duelu.

Nakon 1:0 prije dva dana, ,,sokolići“ su u današnjem meču bili ubjedljiviji – 4:1.

Nakon nešto mirnijeg prvog poluvremena, Crna Gora je u nastavku dodala gas. U drugom minutu nastavka Matija Rakčević je dao loptu za Vuka Jovovića, koji je bio uspješan u situaciji ,,jedan na jedan“ sa protivničkim golmanom. Pet minuta kasnije, poslije kornera koji je izveo Mark Đokaj, Petar Vujović je sa ivice šesnarterca postiže gol za 2:0.

Malta je u 49. minutu preko Liona Mifsuda kaznila grešku defanzivaca Crne Gore, ali to je bilo sve od gostiju. Luka Marković je u 68. minutu vratio dva gola prednosti, zatim je Vujović na asistenciju Đokaja postavio konačnih 4:1.

Crna Gora – Malta 4:1

Trening kamp FK Budućnost, Podgorica.

Sudija: Velimir Novović (Crna Gora)

Strijelci
1:0 – Vuk Jovović 42′, 2:0 – Petar Vujović 47′, 2:1 – Lion Mifsud 49′, 3:1 – Luka Marković 68′, 4:1 – Petar Vujović 76′