ODLUKA O ŠAMPIONU PADA U POSLJEDNJEM KOLU

0

Remi Budućnosti, pobjeda Sutjeske…

Osvajač Meridianbet 1.CFL biće poznat nakon završetka posljednjeg kola sezone.

Budućnost je imala priliku da osvoji titulu, međutim, Jezero je slavilo rezultatom 3:1. Plavljani su poveli pogotkom Bošnjaka u 47. minutu, da bi ubrzo Kontić povisio na 2:0. Sekulić je vratio nadu Podgoričanima, međutim, Pavlović je u posljednjim trenucima meča ovjerio trijumf Jezera.

Sutjeska je u derbiju kola savladala Petrovac rezultatom 2:1 i izjednačila se sa Budućnošću na vrhu tabele. Iako su gosti poveli preko Dubljevića u 58. minutu, ubrzo je stigao preokret. I to golovima Konrada, u 65. i trećem minutu sudijske nadoknade.

Remijem sa Mornarom (1:1) Iskra je potvrdila ispadanje iz lige. Ćetković je u 41. minutu donio prednost Baranima, dok je Kolundžić postavio konačan rezultat desetak minuta prije kraja.