OFK Titograd se plasirao u finale Kupa!

0

Omladinci OFK Titograda slavili su danas u polufinalu kupa Crne Gore, u srednjoj regiji, tim Zete rezultatom 3-1.

Prvo poluvrijeme počelo je sporo za obje ekipe. U 30 minuta igre nismo vidjeli previše prilika, da bi se igrači OFK Titograda probudili u finišu i golovima Mihaila Jelića, na asistenciju Petra Mališića i preciznim udarcem Aldena Škrijelja postavili rezultat 2-0.

Drugo poluvrijeme donijelo je novu energiju za obje ekipe. Zeta je smanjila rezultat preko Tripunovića.

Izabranici Rajka Baćka Mugoše brzo su se konsolidovali i preuzeli inicijativu.

Akciju za treći gol počeo je Mihailo Jelić, koji je povukao kroz sredinu, dao pas za Lazara Rakočevića čiji je šut odbranio golman Zete. Lopta se odbila do Škrijelja, koji preciznim udarcem postavlja konačnih 3-1.

Omladinci će u finalu igrati protiv boljeg iz duela Sutjeska – Budućnost.

Trener Titograda Rajko Baćko Mugoša zadovoljan je igrom svog tima.

Miran start prvog poluvremena, pa dva brza gola. U drugom dijelu konkretna igra i dobar fudbalski rezon. Zadovoljan sam prolaskom u finale, a posebno sam zadovoljstvo ističem što su moji momci ispoštovali dogovor prije utakmice. Zalagali su se tokom čitavog meča, pružili ono što se od njih očekivalo. Na kraju odlična igra i dobra pobjeda za nas“, kazao je Mugoša nakon meča.