OFL: Kumburović ponovo pokrenuo “plave”

0

Omladinci Budućnosti savladali su sastav Koma 2:1, u okviru 6. kola završne faze Omladinske lige (grupa A).

Budućnost je ponovo pokrenuo sjajni kapiten Nikola Kumburović. Omladinski reprezentativac naše zemlje je u 45. minutu utakmice donio prednost “plavima”. Konačan rezultat postavio je Vukčević u 75. minutu meča.

Ono što je bitno istaći jeste da je Kumburović u ovom meču pružio zaista sjajnu partiju, međutim, za njega još uvijek nema mjesta u prvom timu Budućnosti.

Takođe, u ovom timu postoji još nekoliko igrača (Vukčević, Stijepović…) koji predstavljaju budućnost našeg fudbala, ali ne dobijaju priliku da se pokažu na prvoligaškoj sceni…

U ostalim mečevima, Zeta je na svom terenu porazila Grbalj 2:0, dok je Sutjeska nadigrala Mladosti 3:0.

Meč između Dečića i Jedinstva zakazan je za sjutra.