Otrant i Arsenal odigrali kontrolni meč u Ulcinju

0

Kontrolni susret između fudbalskih timova Otranta i Arsenala donio je zanimljivu i izjednačenu borbu na Velikoj plaži, završivši rezultatom 1:1 (0:0).

Drugoligaš Otrant stekao je prednost u 60. minuti kada je Nišimura postigao gol, donoseći svom timu vođstvo. Međutim, osam minuta prije kraja, Tivćani su uspjeli izjednačiti rezultat pogotkom Kuča.

Utakmica je protekla u dinamičnom ritmu, s oba tima pokazujući svoje kvalitete na terenu. Nišimura je bio ključni igrač za Otrant, ali Arsenal je uspio odgovoriti i osigurati barem remi.

Ovaj kontrolni susret služi kao odlična prilika za oba tima da testiraju svoje formacije i igrače prije nastavka regularnih takmičenja. Navijači su imali priliku vidjeti atraktivan fudbal i mogu se nadati uspješnoj sezoni za svoje omiljene timove.