OVO ĆE DUGO PAMTITI: Nakon velike pobjede saigrač posebno istakao i ‘počastio’ Brozovića

0

Inter je u prvom susretu četvrtfinala Lige šampiona slavilo rezultatom 2:0 u gostima kod Benfike i tako napravio veliki korak prema plasmanu u polufinale.

‘Nerazurri’ su poveli u 52. minutu preko Nikola Barele, a „tačku na i“ iz kaznenog udarca stavio je Romelu Lukaku u 82. minutu susreta. Inter nije imao puno šansi, ali je bio dominantnija ekipa od prve do poslednje minute.

Bio je to taktički majstorski odrađen susret u kojem je Marcelo Brozović kao kapetan Intera odigrao cijelu utakmicu, i to prema sudu saigrača, maestralno.

Tako je Henrik Mikitarjan nakon susrete posebno istaknuo doprinos Barele i Brozovića.