Peković: Nedostatak koncetracije nas je koštao

0

Omladinska reprezentacija Crne Gore remijem 3:3 sa Jermenijom završila je nastup na turniru preliminarne runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Selektor Milorad Peković je nakon meča kazao da je našu selekciju nedostatak koncetracije skupo koštao.

Utakmica sa dva potpuno različita poluvremena. U prvom smo mi bili mnogo bolji, dali dva gola, a mogli još najmanje tri. U drugom dijelu, pogotovo prvih deset minuta, kao da je na teren izašla druga ekipa. U periodu kada smo prmili dva gola djelovali smo potpuno rastrzano i dekoncetrisano. Kasnije smo se malo stabilizovali, pokušali sa izmjenama da unesemo preokret. Sedam minuta prije kraja smo uspjeli da povedeno, ali opet nedostatak koncetracije nas je koštao trećeg gola koji smo primili, kazao je selektor Peković.