Perišić: Imamo još šansi, pozivam navijače da nam pomognu

0

Omladinska reprezentacija Crne Gore poražena je od Austrije (1:0) u drugom kolu grupe 12 preliminarne runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Meč na Gradskom stadionu u Podgorici odlučio je pogodak Benedikta Šarnera u 28. minutu. Crna Gora je ostala na jednom bodu nakon dva meča u grupi.

U posljednjem kolu, naša selekcija će 17. oktobra igrati sa Velsom, koji je danas remizirao sa Engleskom (1:1).

Znali smo i prije utakmice da je Austrija jaka reprezentacija, dok smo mi bili dosta potrošeni iz utakmice sa Engleskom. Bili smo malo slabiji u prvom poluvremenu, kada smo i primili gol poslije loše komunikacije između veznog reda i zadnje linije. Ipak, poslije toga smo preuzeli inicijativu, stvarali šanse, ali nam je uvijek malo falilo da dođemo do pogotka. Mojim igračima nemam što da zamjerim, borili su se do kraja i šteta što nijesu nagrađeni za takav pristup. Imamo još šansi, ostala je utakmica Velsom, još jedna izuzetno teška. Pozvao bih navijače i da nam i u tom meču budu dodatna snaga kao i u prethodne dvije utakmice, kazao je selektor Goran Perišić.