Perišić: Ovo je visok rezultat, falio završni pas

0

Omladinska reprezentacija Crne Gore poražena je od Srbije 3-0 u drugom kolu turnira ,,Stevan Ćele Vilotić“.

Selektor naše reprezentacije Goran perišić nakon utakmice je kazao da misli da je poraz previsok, te da se nada da će uspjeti da oporavi igrače za posljednji meč na turniru.

– Iako je rezultat visok, bila je ovo tvrda utakmica. Srbija je bila bolja u prvom poluvremenu, a povela je iz sumnjivog penala. U nastavku smo napravili neke izmjene i bili bolji u polju. Imali smo inicijativu, ali je falio završni pas za nešto konkretno. Iz naše greško smo primili drugi gol, da bi Srbija zatim postigla gol iz još jednog penala. Idemo dalje, sada se spremamo Mađarsku. Iza nas su dvije veoma teške utakmice, nadam se da ćemo uspjeti da se odmorimo i osvježimo – kazao je Perišić.