PERIŠIĆ: Šteta što nismo iskoristili svoje šanse

0

Pionirska reprezentacija Crne Gore porazom od Izraela započela je UEFA Razvojni turnir koji se igra u Srbiji.

,,Sokolići“ su izgubili rezultatom 2:0, ali su, pri rezultatu 0:0, imali tri veoma dobre šanse.

U 20. minutu golman Izraela krajnjim naporom odbranio je šut Dženana Pejčinovića iz slobodnog udarca, da bi ubrzo poslije toga Luka Lečić pogodio preku nakon kornera Matije Marsenića. Denis Ljuljanović je u 27. minutu šutirao pravo u golmana u izglednoj prilici.

Prvo poluvrijeme smo odigrali dosta dobro i šteta je što nijesmo iskoristili šanse koje smo stvorili. U nastavku je Izrael rano postigao golove, a i kod nas je bio očigledno da nijesmo dovoljno fizički spremni za ovakve utakmice. Okrećemo se utakmici sa Srbijom, nadamo se da ćemo se u međuvremenu osvježiti i spremiti za taj meč, kazao je selektor Goran Perišić.