Početna Reprezentacija U19 Perišić zadovoljan igrom, neki su već skrenuli pažnju na sebe

Perišić zadovoljan igrom, neki su već skrenuli pažnju na sebe

0

Omladinska reprezentacija Crne Gore remizirala je sa Litvanijom (1:1) u juče odigranom prijateljskom duelu u Antaliji.

Ekipa selektora Gorana Perišića stvorila je desetak dobrih šansi, ali je precizan bio samo Stefan Golubović, koji je pogodio u 59. minutu, čime je anulirao vođstvo rivala iz 27. minuta.

Iako smo na ovaj dvomeč došli bez 10 igrača koji su nastupili u kvalifikacijama, moram biti zadovoljan kako su momci odigrali danas, naročito u drugom poluvremenu, kada smo postigli gol i imali veliki broj šansi koje nismo realizovali. Neki od novajlija su se već danas nametnuli i skrenuli pažnju na sebe, što znači da ćemo za mjesec dana na elitnoj rundi u Norveškoj biti još jači. Ostaje nam još jedna utakmica protiv istog protivnika, u kojoj će šansu dobiti igrači koji su danas manje igrali i oni koji nisu ulazili u igru. Nadam se da će se još neko od njih nametnuti dobrom igrom i sebi kupiti kartu bar za širi spisak pred elitnu rundu, kazao je selektor Perišić.