Petković: I vrhunski golmani prave greške

0

Greškom Danijela Petkovića Crna Gora je pretrpjela poraz na kraju Lige nacija. Bolji od naših “sokola” bili su reprezentativci Rumunije koji su slavili 0:1.

Bilo je evidentno da mu je teško pao poraz pred domaćim navijačima.

Opet smo ušli lošije u meč. Nismo igrali kako treba. Kada je bilo potrebno da mirno završimo poluvrijeme, desio se moj kiks i sigurno da je ekipi bilo teško da to prebrodi. Ipak, u nastavku smo imali prilike, taj penal koji nismo iskoristili i ostalo je na tome da smo izgubili meč dosta bezveze– rekao je Petković, prenosi cdm.me

U finišu prvog dijela meča Crna Gora je primila gol…

To je moj posao, dio mog života, zahtjevno je. Teško je objasniti taj momenat, šta se desilo …jednostavno mi je lopta iskliznula. Žao mi je zbog publike što smo ovako izgubili. Ostaje mi da radim što boljeI vrhunski golmani prave greške. Suština je da se to zaboravi i ostane fokus do kraja utakmice, da se da sve od sebe – kazao je Petković.