Petrovac kući pjevajući

0

Ekipa Petrovca je juče ostvarila veoma važnu pobjedu na gostovanju Grblju.

Izabranici trenera Nedovića uspjeli su da poraze “trikolore” 0:1 iako je domaćin u prvom dijelu imao čak sedam odličnih prilika za postizanje pogotka.

Kada 90 minuta igrate na istom nivou, stvorite toliko šansi u prvom poluvremnu, dvije-tri u drugom, ali u toj neko potpunoj dominaciji našoj, i iz jednog šuta primite gol onda nešto komentarisati više o toga je suvišno. U fudbalu se takve stvari dešavaju, kad ne iskoristite vi, protivnik hoće… Već četvrto kolo igramo dobro, stvaramo šanse ali lopta neće u gol – rekao je pomoćni trener “trikolora” Miljan Radović.

Gostujući tim je zadovoljan pobjedom na teškom gostovanju.

Koliko oni nisu imali sreće u prvom, toliko smo mi imali u drugom poluvremenu. Sigurno da smo zadovoljni ovom pobjedom. Grbalj ima jako dobru agresiju i jako dobar odnos prema obavezama. Ukoliko ovako nastave, vjerujem da će ih i sreća pogledati i da će početi da sakupljaju bodove – kazao je Nedović.