Petrović smijenjen u Emiratima, već stigla zamjena iz Hrvatske

0

Crnogorski stručnjak Željko Petrović više nije trener Al Dhafre, nakon što je uprava kluba odlučila da reaguje poslije niza slabih rezultata u ADNOC Pro ligi.

Posljednji u nizu neuspjeha bio je poraz od Dibbe, što je ujedno bio i okidač za konačnu odluku čelnika kluba da naprave promjenu na klupi.

Učinak koji je presudio
Petrović je boravak u ovom klubu završio sa skorom od 2 pobjede, 3 remija i čak 10 poraza, što nije zadovoljilo ambicije kluba.

U zvaničnom saopštenju, Al Dhafra se zahvalila Petroviću na uloženom radu i profesionalizmu, uz želje za mnogo uspjeha u nastavku karijere.

Klub nije dugo čekao sa reakcijom – već je imenovan novi šef stručnog štaba. Riječ je o hrvatskom treneru Alenu Horvatu, koji će predvoditi ekipu do kraja sezone.

Očekuje se da će novi stručni štab pokušati stabilizovati ekipu i izbjeći dalje rezultatske padove u završnici prvenstva.

Ključni zaključak: Al Dhafra je reagovala brzo i odlučno – nakon serije loših rezultata, Petrović je smijenjen, a odgovornost za spas sezone preuzima novi trener Alen Horvat.

Ostavite odgovor

Please enter your comment!
Please enter your name here