PL: Mančester siti demolirao Votford

0

Mančester Siti je nastavio da blista, a senzacionalnu formu potvrdio je sa šest golova protiv Votforda.

“Građani” igraju nestvarno dobro. U tri meča dali su čak 15 golova, nijesu primili nijedan, a moć Pepove čete osjetio je i Votford.

Po tri gola u oba poluvremena donijela su gostima veliku pobjedu. Blistao je Agero koji je dao tri gola i bio asistent za pogodak Gabrijela Žesusa. Upisali su se u strijelce još Otamendi i Stering sa penala.

Siti je i dalje bez poraza u prvenstvu i sa 13 osvojenih bodova lider je uz gol razliku 16:2.

Liverpul je remizirao drugi put u samo tri dana. 1:1 protiv Barnlija na Enfildu razočaravajuć je rezultat za redse. Gosti su poveli preko Erfilda, a poravnao je Salah. Nije Liverpul blistao, ali je imao nekoliko šansi, najbolju je propustio Staridž tri minuta prije kraja prvog dijela.

Redsi kasne pet bodova za Sitijem, a u pet kola imaju samo jedan trijumf.