Pljevljaci prikovani za dno, Jezero iznenadilo “pod Goricom”

0

Nedjeljnji program četvrtog kola Meridianbet 1. CFL obilježili su novi remiji ekipa koje su prethodnu sezonu završile na prvom i drugom mjestu tabele, Budućnosti i Sutjeske, kao i drugi trijumf Dečića u aktuelnom prvenstvu.

Aktuelni šampion, ekipa Budućnosti, remizirao je sa Jezerom pred svojim navijačima. Duel na našem najvećem stadionu najviše uzbuđenja donio je u posljednjih deset minuta, kada su viđena oba pogotka. Gosti su prvi pronašli put do mreže rivala – u 84. minutu precizan je bio Edis Redžepagić. Ipak, „plavo-bijeli“ su odgovorili četiri minuta kasnije preko rezerviste Vukotića, koji je matirao protivničkog čuvara mreže za konačnih 1:1 u Podgorici.

Remi je upisala i Sutjeska Meridianbet, koja je gostovala ekipi Jedinstva Franca. Duel odigran u Bijelom Polju završen je bez pogodaka, iako su gosti dva puta uzdrmali okvir protivničkog gola.

Pobjedu u nedjeljnom programu Meridianbet 1. CFL upisao je Dečić i to na gostovanju ekipi Mladost Lob.bet. Tuzani su pitanje pobjednika riješili u drugom dijelu susreta i to za samo dva minuta igre – igrao se 65. minut kada je Božović donio prednost svom timu, da bi u 67. Stijepović pogodio za konačnih 0:2 u Donjoj Gorici.

U subotnjim mečevima Petrovac je pred svojim navijačima savladao Rudar, dok je Arsenal bio bolji od Mornara.