Poraz Crne Gore od Rumunije!

0

Mlađa omladinska reprezentacija Crne Gore poražena je od Rumunije rezultatom 2:1 u prijateljskom meču odigranom sinoć u Baru.

Porazu ,,sokola“ ponajviše su doprinijele promašene šanse u prvom poluvremenu. I u trenucima kada su gubili i kada su bili u egalu, izabranici Slobodana Draškovića nijesu koristili dobre situacije koje su stvarali.

– Prvo poluvrijeme odigrali smo odlično, ali smo ipak primili dva gola, nakon individualnih grešaka u odbrani. Postigli smo gol, imali dosta šansi i igrali kvalitetno. Otprilike je tako bilo do trenutka kada smo napravili dosta izmjena, tada je pao tempo i kvalitet igre. Šteta zbog poraza, mislim da prikazanom igrom nijesmo zaslužili ovakav rezultat, istakao je selektor Drašković.

Nakon samo tri minuta igre, Rumunija je došla do vođstva. Loše je reagovala odbrana domaćina, što je Alberto Kalin iskoristio i pogodio mrežu Petra Bobičića za 0:1.

Marko Jukić je u 10. minutu imao odličnu šansu, kao i Balša Mrvaljević sedam minuta kasnije.

U 22. je Mrvaljević bio asistent, dao je sjajnu za Nenada Krivokapića, koji je rutinski riješio situaciju ,,jedan na jedan“ sa golmanom Matjašom Bečeom.

Nakon nekoliko opasnih akcija ,,sokola“, Rumuni su došli do novog vođstva i, ispostaviće se, pobjede. U prvom minutu sudijske nadoknade Viktor Stankovići je uspješno završio kontru svoje ekipe.

Drugi duel ove dvije selekcije odigraće u četvrtak u Baru, sa početkom u 19:30 časova.

Crna Gora – Rumunija 1:2