Poraz Lovćena

0

Fudbaleri Lovćena poraženi su juče od Radnika 2-1.

Kao što je to bilo u prethodnim pripremnim mečevima, šef struke Dragan Đukanović je i u ovom susretu dao šansu mlađim igračima.

U drugom dijelu drugog poluvremena napravljena je kompletna izmjena, pa je Lovćen bio dominantniji i ređao šanse do samog finiša utakmice, ali je pogodak izostao.

Gosti su poveli golom Jankovića u 10. minutu, nakon čega je u 17. minutu lijepim pogotkom poravnao Rogošić. Konačan rezultat postavio je Beširević u 26. minutu.

Fudbaleri najstarijeg crnogorskog prvoligaša odigrali su tri pripremna meča i to sa ekipom Bokelja 0:1, Mladosti 2:2 i Metalca 1:0.

LOVĆEN – RADNIK 1:2 (1:2)