Portugal i Francuska igraće večeras (20:45) u Lisabonu meć petog kola Lige nacija.
Duel na Lužu mogao bi da odluči koja će reprezentacija u plej of ovogodišnjeg izdanja najmlađeg Uefinog takmičenja.
U reprizu finala Evropskog prvenstva iz 2016. godine, Portugalci ulaze nakon lagane pobjede nad Andorom (7:0) ali i poslije osam utakmica bez poraza.
Sa druge strane, iako je bio u pitanju prijateljski meč, Francuzi su senzacionalno poraženi od Finske na svom terenu (2:0).
U prvom međusobnom duelu dvije reprezentacije u Ligi nacija, prije samo mjesec dana, nije bilo golova u Parizu.
Međutim, nerealno je očekivati da se takav ishod ponovi i večeras. S toga, naš predlog je igra na golove i to 3+ sa kvotom 2.20 u Meridianu.
Ukoliko još uvijek nemaš nalog, pravo je vrijeme da ga napraviš klikom na meridianbet.me jer ti sportska kladionica Meridian daje 10e bonusa za sportsko kladjenje, kao i 100 besplatnih spinova.
Hrvatska u Solni protiv Švedske igra za opstanak u A Ligi nacija.
”Kockasti” su u dosadašnjem toku takmičenja samo jednom slavili i to upravo protiv večerašnjeg rivala. U Zagrebu je bilo 2:1.
Šveđani su u lošoj formi, na prethodnih šest utakmica samo su jednom slavili (Rusija 2:1) i sigurno da će željeti da prekinu taj niz.
Naš predlog se ponovo tiče golova i to GG, sa kvotom 1.95.












