PREDSJEDNIK TORINA OGORČEN: Guraju Milan u Evropu, vidite kako nam sude!

0

Fudbaleri Torina su juče u prvom meču nedjeljnog programa Serije A remizirali na svom terenu protiv Kaljarija, a taj meč je završen rezultatom 1:1.

Nakon tog meča se oglasio i predsjednik Torina Urbano Kairo koji je bio nezadovoljan odnosom sudija prema njegovoj ekipi u tom duelu.

Takođe, prvi čovjek „bikova“ je mišljenja da se VAR koristi isključivo protiv njegovog tima.

Koriste VAR samo da nas kazne. Sudija je bio nepravedan i pristrasan. Ako isključite igrača zbog psovke, uvijek ćete završiti utakmicu sa deset fudbalera rekao je predsjednik Torina.

Jedini strijelac za Torino Simone Zaza isključen je u 73. minutu zbog psovanja sudije, a u završnici meča van terena su ranije morali i igrači gostujuće ekipe Luka Pelegrini i Nikola Barela.

– Barela je uradio isto što i Zaza poslije 10 minuta i nije uklonjen. Neću da kažem da žele Milan da pošalju u Evropu umjesto nas, ali pogledajte suđenje u jučerašnjim i današnjim utakmicama. Borićemo se do posljednje sekunde, nikada nećemo odustati – zaključio je Kairo.

Fudbaleri Torina se trenutno nalaze na sedmom mjestu na tabeli i imaju pet bodova manje od četvrtoplasiranog Milana. U sljedećem kolu „bikove“ očekuje teško gostovanje kod Đenove.