PRIPREME: Lovćen slavio u drugom kontrolnom meču

0

Nakon poraza u prvom pripremnom meču (Sloboda) 2:0, fudbaleri Lovćena odigrali su drugi kontrolni meč protiv ekipe Zlatibora i slavili rezultatom 0:3.

U prvom dijelu drugog poluvremena istakao se brzonogi Nikola Draganić koji je u 55. minutu nakon solo prodora i odlične povratne lopte, Željko Marković savladao je golmana Divca – 0:1. Nedugo zatim Nikola Draganić poslao je loptu u nebranjeni dio gola domaćina i povećao rezultat na – 0:2. Nakon odlične lopte Jovana Vujovića, Božidar Bujiša je stavio tačku na krajnji rezultat meča – 0:3.

ZLATIBOR – LOVĆEN 3:0 (0:0)