PRIPREME: OFK Titograd upisao novi remi

0

Fudbaleri OFK Titograda remizirali su sa Mladost DG rezultatom 1:1, u prijateljskom meču u sklopu priprema za nastavak sezone.

Romantičari su poveli u 14′ minutu golom Ognjena Gaševića.

Titograd je izašao u kombinovanom sastavu od omladinskih igrača i potenciljanih prvotimaca i bio bolji rival u prvom poluvremenu.

Ipak, u drugom dijelu gosti su podigli kvalitet svoje igre i stigli do izjednačenja. Gol je postigao Kim u 51′ minutu.

Mladost DG: Vučić, Rogošić N. Balša, Vuković, Vukčević M., Šćekić, Mujović, Čelebić, Vujošević, Bojić, Kukuličić, Rogošić D. Balša

Igrali još: Nikić, Paljević, Kim, Gluščevoć, Bahović, Mugoša, Dervanović, Vukčević J.

OFK Titograd: Joksimović, Ajanah, Muzurović, Matanović, Popović, Vujović, Ju, Gašević, Mendy, Škrijelj, Rakočević.

Igrali još: Burzanović, Mališić.