Radnički remizirao sa Bugarima

0

Radnički – Arda 0:0

Fudbaleri Radničkog odigrali su treću kontrolnu utakmicu na pripremama u Beleku. Protivnik niškog tima bila je ekipa Arde iz bugarskog Kardžalija, rezultat na kraju utakmice je bio 0:0.

U borbenoj utakmici sa dosta trčanja Radnički je imao blagu dominaciju i veći broj prilika za gol. Želja stručnog štaba bila je da veći broj igrača dobije što veću minutažu, dok će ostali šansu dobiti na utakmici protiv kazahstanskog Irtiša koja se igra danas. U 10. minutu meča zbog povrede je Maslaća zamijenio Hao.

Radnički je na pripremama već igrao protiv Dunaree Kalaraši (4:1) i Dinama iz Batumija (1:3)

Niški tim počeo je meč u sledećem sastavu: Petrović, Todorovski, Letić, Maslać, Stevanović, Pantelić, Pejović, Mihajlović, Mitrović, Čumić (igrali su još: Hao, Bjeličić, Kojić, Sićević, Miloradović)