Radović: Odigrali smo zrelo

0

Sutjeska je konačno pobijedila u prvenstvu, poslije pet mečeva posta i otkaza Draganu Radojičiću.

Na debiju šefa struke Miljana Radovića, nikšički sastav savladao je u gostima Zetu (1:0) i sa sedmog došao na četvrto mjesto Telekom 1. CFL.

“Odigrali smo zrelo. Ono što smo željeli, a to su tri boda, uspjeli smo da osvojimo. Igrači su, i pored teških uslova za igru, odradili sve ono što smo se dogovorili i na kraju osvojili tri boda kojima smo izašli iz rezultatske krize”, rekao je Radović.

Milutin Osmajić bio je ključna figura u prvom poluvremenu. U šestom minutu je slabo reagovao na centaršut sa lijeve strane, u 31. njegov šut glavom odbranio je Radulović, da bi se u 37. upisao u strijelce. Prethodno je Ivan Vukčević prokockao veliku šansu u šesnaestercu Sutjeske, nakon čega je uslijedila kontra, dobar pas Branislava Jankovića za Osmajića i lob sa petnaestak metara za 1:0.