Radović: Zaslužili smo da pobijedimo

0

Trener Sutjeske, Miljan Radović, izrazio je svoje nezadovoljstvo rezultatom nakon najvećeg crnogorskog derbija sa Budućnošću, koji je završen rezultatom 2:2.

Utakmica na stadionu pod Goricom bila je napeta do samog kraja, a bod Nikšićanima osigurao je Vasko Kalezić golom u posljednjem, 90. minutu.

Imali smo pravi derbi, sa četiri postignuta gola. Žalim što smo primili dva gola u trenucima kad smo dominirali. Smatram da smo pokazali više, posebno u drugom poluvremenu, kada smo igrali sa više hrabrosti“, rekao je Radović nakon meča.

Iako je bio zadovoljniji prikazanom igrom nego konačnim rezultatom, Radović je pozitivno ocijenio pristup i stil igre svog tima: “Uspjeli smo izjednačiti na 2:2, i zadovoljan sam kako smo se držali i stilom igre koji uporno forsiramo. Na kraju, s obzirom na prikazano, mislim da smo zaslužili i pobjedu“, naglasio je Radović, ukazujući na mogućnost da je Sutjeska mogla odnijeti sve tri boda.