Raduloviću će jučerašnji poraz služiti za naredni period

0

Nismo uspjeli da uradimo ništa u prvom poluvremenu, rekao je Radulović nakon jučerašnjeg poraza od Češke.

U odnosu na utakmicu s Mađarskom imali smo u ekipi sedam svježih igrača i očekivao sam da možemo da odgovorimo. Ali nijesmo uspjeli da uradimo ništa u prvom poluvremenu i samo je bilo pitanje kada ćemo biti kažnjeni. Naišli smo na kvalitetnog protivnika, koji igra velika takmičenja i zasluženo je slavio. Ako ima za čim da žalimo, to je onda situacija kada smo imali priliku preko Radulovića kod 1:2. Da smo izjednačili, vjerovatno bi sve otišlo u drugom smjeru. Nijesmo uspjeli, doživjeli smo poraz koji će meni koristiti za naredne akcije. Ono što je pozitivno jesu Camaj i Radulović, koje smo dobili za naredne mečeve. Žao mi je što se desilo ovo nakon nekoliko dobrih utakmica, ali možda je to bilo neminovno – rekao je selektor Miodrag Radulović.