Radunović šokirao Turke, veliki bod u Istanbulu

0

Reprezentacija Crne Gore odigrala je večeras neriješeno 2-2 na gostovanju Turskoj u Istanbulu.

Teško da je neko mogao vjerovati u ovakav ishod nakon što su Turci poslije 30 minuta vodili 2-0.

Prvo je Čengiz Under u 9.minutu pogodio za 1-0, a onda je veliku dominaciju Turske golom krunisao Jaziči u 31.minutu.

Igrao se 40.minut kada je Marušić pogodio za 2-1 nakon sjajne asistencije Kosovića – to je ujedno bila i prva prava šansa našeg tima.

Ponovo su naši dosta smušeno ušli u drugi dio utakmice, ali Turska to nije znala da kazni.

Igra se šesti minut nastavka kada je rezervista Osmajić srušen na nekih 22-23 metra od gola Turske. Loptu je namjestio Radunović, uzeo je zalet, šutno i skinuo paučinu sa gola Bajindira za 2-2.

U našoj grupi večeras Norveška i Holandija su igrali 1-1, a Letonija je sa 3-1 pobijedila Gibraltar.