Remi na “Trešnjici”

0

U derbiju 20. kola 1.CFL između Zete i Budućnosti nije bilo pobjednika.

Meč na stadionu “TreTrešnjicakončan je rezultatom 1:1. Gosti su do prednosti došli golom Nikača u 32. minutu meča. Slobodan udarac izveo je Camaj, a iskusnom napadaču nije bilo teško da zatrese mrežu domaćih.

Zeta je tokom gotovo cijele utakmice imala terensku inicijativu, posebno u drugom dijelu meča kada su izabranici trenera Roganovića dominirali.

Golubovčani su tokom meča stvorili čak šest dobrih prilika, dok su gosti iz dva šuta prema golu domaćih uspjeli da jednom zatresu mrežu golmana Đurovića.

Najbolju priliku u drugom dijelu meča nije iskoristio Ljuljđuraj koji je bio u situaciji 1 na 1 sa golmanom Mijatovićem. Međutim, reprezentativni golman je iz ovog duela izašao kao pobjednik.

Odlična igra u drugom poluvremenu isplatila se izabranicima trenera Roganovića u 80. minutu kada je Milojko fantastičnim udarcem matirao Mijatovića, i postavio, ispostavilo se konačan rezultat.