Remi Zete i Budućnosti, Jezero slavilo na DG Areni

1

Zaključeno je 33.kolo 1.CFL.

U najzanimljivijem meču drugog dijela današnjeg programa u Golubovcima su remizirali Zeta i Budućnost, bilo je 2:2.

Domaćin je poveo preko Vukčevića u 22.minutu, ali su gosti do poluvremena preokrenuli. Prvo je Raspopović u 33.minutu poravnao, a onda je Ivanović u 36. pogodio za 1-2.

U nastavku je Aleksa Maraš izjednačio u 48.minutu, a ispostavilo se da je to konačan rezultat ovog meča. Zeta je ovim bodom uspjela da se izjednači sa Podgoricom pa će borba za mjesto koje vodi u baraž biti otvorena do zadnjeg kola.

Upravo je Podgorica na svom terenu nakon velike borbe poražena od Jezera 0-1. Čovjek odluke je bio Mamadu Mendi koji je pogodio u 48.minutu.

Mornar je u Baru golovima Počeka u 18. i Ćetkovića u 88.minutu savladao Rudar.

Ranije danas su odigrana dva meča.

Sutjeska je na svom terenu poražena od Dečića 1:2.

Domaćin je poveo preko Dreškovića u 17.minutu, da bi samo tri minuta kasnije Đeljaj poravnao. Tri boda Tuzanima dobnio je Živković u 51.minutu.

Iskra je sa 4-0 slavila u gostima protiv Petrovca. Goleadu je otpočeo Pavlićević pogotkom u 5.minutu. Na 2-0 je povisio Sekulić u drugom minutu drugog dijela. Gol za 3-0 postigao je Obradović u 53.minutu, a tri minuta nakon toga Sekulić je postigao svoj drugi gol što je ujedno bio i konačan rezultat utakmice.