Roganović: Protiv Budućnosti motiva neće faliti

0

Fudbaleri Zete savladali su u derbiju prošlog kola OFK Titograd 0:2. Bila je to veoma važna pobjeda za sastav iz Golubovaca.

Trener Roganović je u razgovoru za stranicu Telekom 1. CFL kazao da je njegov sastav od prvog minuta znao šta je želio u tom meču.

Velika tri boda sa gostovanja veoma kvalitetnom sastavu Titigrada. Bili smo hendikepirani odsustvom nekoliko standardnih prvotimaca i pored toga odigrali disciplinovano i takmičarski svih 90 minuta. Znali smo od prvog minuta sto hoćemo i svi igrači zaslužuju čestitke za odnos i prikazanu igru – rekao je za FB stranicu Telekom 1. CFL trener Zete Dejan Roganović.

U narednom kolu još jedan veliki derbi očekuje Zetu. Rival će biti Budućnost koja je u prošle subote deklasirala Lovćen 7:0.

Sigurno da svaka utakmica protiv Budućnosti ima posebnu draž. Motiva neće faliti. Budućnost je dolaskom nekoliko pojačanja pokazala u prva tri kola da je u pripremnom periodu napravila ozbilan kolektiv, odličnu igru i “zastrašujuću” efikasnost i sa pravom jure šampionski lovor. Vjerujem da ćemo biti spremni za ovako veliki izazov i napraviti rezultat koji nam odgovara.

Roganović kaže da se situacija u igračkom kadru polako vraća u normalu. Što se tiče finansija, iz uprave je obećano da će se i taj problem riješiti.

Što se povreda tiče situacija u ekipi je sve bolja. Što se finansija tiče imamo obećanja uprave kluba da će u narednom periodu i taj veoma važan aspekt biti pozitivan, jer ovi igrači svojim profesinalnim odnosom, igrama i rezultatima zaslužuju mnogo više – zaključio je Roganović.