Bar: Pomoćni teren SRC “Topolica”, igrano bez prisustva publike.
Strijelci: Truš 22′, Balić 67′, Milošev 76′ i Balić u 83′ za Hajduk – Alović 18′, Divanović 26′ i Rudović u 53′ za Slogu

Hajduk: Gačević, Barabaš, Dragojević, Konatar, Darčević, Osmanović, Tripinović, Perović, Milošević, Karadžić, Truš.
Igrali su još; Đinović, Beharović, Milošev, Mehović, Bajramović, Pavlović, Zlatičanin, Perunović, Djukić, Balić.

Sloga Stari Bar: Popović, Martinović, Kajević, Novaković, Markaši, Rudović, Divanović, Alović, Ma. Pecović, Mi. Pecović.
Igrali su još: Perazić, Bakali, Tomić.

Lijepu fudbalsku predstavu sa puno golova odigrali su gradski rivali, Sloga i Hajduk.

Starobarani su bili bolji rival u prvom poluvremenu, nakon što je trener “bijelih” u prvih 45’ minuta izveo kombinovani sastav. Golovima Alovića u 18’ i Divanovića u 26’ minutu puleni trenera Šabana-Kube Bajramovića su vodili 2:1. U prvom dijelu izjednačenje Hajduku je donio Truš u 22’ minutu.

U nastavku meča je viđena još bolji fudbal sa četiri pogotka.

Trener Robert Barabaš i od nedavno njegov ambiciozni pomoćnik Vujoš Jović su uveli standardne prvotimce, pa je u poslednjih 25’ minuta viđen veliki preokret, nakon što su Starobarani poveli 3:1 golom Rudovića.

Sa dva gola Balića u 67’ i 83’, te mladog i talentovanog Miloševa u 76’, Hajduk je stigao do trijumfa 4:3.

Fudbaleri Hajduka sa pripremnim utakmicama nastavljaju za vikend. U Ulcinju bi trebalo da igraju treći pripremni meč sa FK Tutin.