Sevilja slavila u Pamploni, Jovetić upisao asistenciju

0

Fudbaleri Sevilje osvojili su tri boda na gostovanju Osasuni.

Oni su danas u okviru 19.kola Primere slavili na El Sadaru sa 3:4.

Povela je Osasuna golom Leona u 15.minutu, a dva minuta pred kraj prvog poluvremena Ibora je na asistenciju Stevana Jovetića poravnao na 1:1.

U nastavku domaćin ponovo dolazi do prednosti. Igrao se 63.minut kada je prilikom jednog centaršuta Ibora loše reagovao i poslao loptu u svoju mrežu. Samo tri minuta kasnije isti igrač je popravio grešku pogodivši za 2:2.

Prednost Sevilji u 80.minutu donosi Vaskez koji je postigao gol glavom sa nekih 6-7 metara, ali je tom golom prethodila sporna situacija u kojoj je Vaskez prethodno naizgled napravio faul.

Na 2:4 povisio je Sarabia u 92.minutu, da bi Kodro u 93.minutu postavio konačnih 3:4.

Sevilja sada ima samo bod manje od prvoplasiranog Reala, ali i meč više, dok je Osasuna posljednja.