Sigurna pobjeda Liona u Mecu za siguran prolazak Meridianbet tiketa!

0

U Mecu u okviru 26. kola Lige 1 sastaju se domaćin Mec i Lion večeras od 20:45h.

Mec već četvrtu sezonu standardni prvoligaš i ove sezone sa nista većim ambicijama od tih nije krenuo u predstojeću. Dočekuje Lion koji je na jedanaestom mjestu, ali sa zaostakom od ‘samo’ sedam bodova od trećeplasiranog Rena i mjesta koje vodi u Ligu Šampiona. Ne odustaju od toga mjesta iako su male šanse jer se vodi lavovska borba za to mjesto. Godinama unazad imaju dobar skor sa Mecom od šest vezanih pobjeda pa navijamo da se i danas nista ne promijeni u toj tradiciji. ‘Dvojka’ u Mecu je plaćena solidnom kvotom 2 u Meridianbetu.

Zanimljivo da je Mec lak zadatak za Lion jer u tih šest pobjeda nisu primili gol! Da da, ni jedan gol! Onaj nepouzdani Lion je sada sigurna par na tiketu kada je u pitanju ovaj susret. Meridianbet nudi kvotu 3.05 na igru 2&NG koja je neizbježna sa vaših tiketa za večeras.

Lion dočekuje u srijedu jednog od favorita Lige Šampiona u okviru osmine-finala i sigurno protiv Meca žele ubrazati stvari. Da postignu dva gola u prvom poluvremenu Meridianbet daje sjajnu kvotu 6.25 dok je vjerovatno i to sve što ćemo vidjeti na ovom meču, pa iz toga izvlačimo kvotu 6.05 na igru pobjeda Liona i više golova u prvom poluvremenu 2&1>.