Sjajan derbi u Seriji A: Milan pobijedio i u Bergamu!

0

Fudbaleri Milana u poslednjem meču sedmog kola Serije A u Bergamu su sacladali Atalantu rezultatom 3:2.

Milan je već u prvom minutu poveo golom Davidea Kalabrije, a Sandro Tonoli je u finišu poluvremena najavio izuzetno bitan trijumf tima Stefana Piolija.

Pokušavala je Atalanta da se vrati u meč, ali sve je palo u vodu u 43. minutu posle katasrofalne greške odbrane koju je na najbolji mogući način iskoristio Sandro Tonali.

Kada je Rafael Leao u 78. minutu i treći put matiraoHuana Musu bilo je jasno da će ekipa sa „San Sira“ osvojiti tri boda.

Atalanta je pogocima Zapate u 86. i Marija Pašalića u 93 minutu samo ublažila poraz.

Milan se trenutno nalazi na drugom mestu na tabeli sa 19 bodova. Oni za sada imaju skor od 6 pobeda i jednu nerešenu utakmicu. Dok se Atalanta nalazi na 8. mestu sa 11. bodova