Sjajan meč “plavih” u Antaliji

0

Budućnost odavno ima šampionski DNK, ali na drugoj pripremnoj utakmici u Antaliji prvotimci su dokazali da imaju karakter ratnika koji nikada ne odustaje…

Ukrajinski Dnjepar je vodio 2:0 u 84. minutu, “plavi” su iza sebe ostavili sijaset promašenih prilika koje znaju da unervoze ekipu, ali su za devet minuta došli do 2:2 – Aleksandar Vujačić je smanjio u 85. minutu, a Igor Ivanović postavio konačan rezultat u 94. za oduševljenje kompletne plave ekspedicije u turskom mondenskom ljetovalištu.

I ta zajednička proslava gola na jednoj prijateljskoj utakmici govori da šampion naše države diše kao – jedno biće. Međutim, okršaj sa Dnjeprom je bio sve samo ne sparing meč…

Bilo je lijepih poteza, golova, šansi, varnica na terenu, Raičković je imao maestralan potez kada je pogodio prečku… Tako je da je utakmica bila prava takmičarska, a mi smo zadovoljni jer smo se vratili poslije 2:0”, rekao je trener Mladen Milinković, koji je svjestan da je naš tim zaslužio trijumf.“Iskreno, nije to bila prava slika, jer smo u prvih 25-30 minuta igrali bez greške, stvorili par prilika, dok protivnik nije nijednom zaprijetio. Tokom posljednjih 15 minuta smo imali problema, stvorili su nam jednu šansu, ali to je posljedica prethodna dva dana jer smo imali jake treninge. Osjetilo se da su igrači teški”.