Sjajna Meridianbet ponuda za najsjajniju zvijezdu u gradu svjetlosti – Kylian Mbappe!

0

‘Park Prinčeva’ stadion u Parizu ugostiće belgijsku ekipu Klub Briž u okviru 4. kola Lige Šampiona grupe A.

PSG je odigrao samo jedan meč na svom stadionu ove sezone u Ligi Šampiona i pobijedio Real Madrid rezultatom  3:0. Teška situacija za Klub Briž koji igra odlično u belgijskom prvenstvu. Prethodni meč ove dvije ekipe odigran u okviru 3. kola završen je 0:5 u korist Psg-a. Pobjeda domaćina ne bi trebalo da bude dovedena u pitanje i Meridianbet daje kvotu 1.18. Za Psg nije slučajnost da izgubi koncentraciju i da prirede neka iznenađenja kao protiv Dijona u Ligi 1. Kvote u Meridianbet-u su na neriješen rezultat 7.40 i na pobjedu Klub Briž-a 15. Gosti nisu ekipa koja slabo postiže golove, naprotiv postigli su 32 na 13 utakmica u belgijskoj Jupiter ligi. Mogu iskoristiti pad koncetracije i postići nekoliko golova.

Meridianbet predlaže dobitnu igru GG&4+ za ovaj meč po kvoti  2.87. Možemo probati i da oba tima postignu golove u prvom poluvremenu po kvoti  5 koju daje Meridianbet. Kilijan Mbape je u prošlom meču zablisatao sa klupe u drugom poluvremenu i postigao 3 gola, a da to ponovo učini Meridianbet daje fenomenalnu kvotu 16.

Samo u Meridianu! Uplati karticom i osvoji Iphone 11!