Sjajni Milan nanio poraz Juventusu

0

Fudbaleri Milana srušili su večeras aktuelnog šampiona Italije!

Rosoneri su savladali Juventus 4:2 u veoma uzbudljivom meču 31. kola italijanske Serije A.

Milan je do pobjede stigao nakon preokreta, pošto je Juvetus u jednom momentu imao čak dva gola prednosti u odnosu na ekipu trenera Piolija…

Gosti su do prednosti stigli preko Rabioa u 47. minutu. Ronaldo je u 53. minutu povisio rezultat na 0:2. Činilo se da domaćin nema šansi u ovom meču, ali…

U 62. minutu je Ibrahimović realizovao penal, a samo pet minuta kasnije Kesi poravnava rezultat.

Za preokret pobrinuo se Leao u 67. minutu meča. Konačan rezultat postavio je Ante Rebić u 80. minutu utakmice.

Juventus je ovim porazom propustio veliku šansu da uveća prednost u odnosu na drugoplasirani Lacio, koji je ranije izgubio od Lećea 2:1.

Stara dama je ostala na 75 bodova, sedam više od Rimljana.