Crna Gora pobjedom započela nastup na UEFA razvojnom turniru!

0

Kadetska reprezentacija Crne Gore pobjedom od 2:0 nad Gibraltarom započela je nastup na UEFA Razvojnom turniru koji se održava u Zenici.

Izabranici Slobodana Draškovića, pored golova Andreja Bajovića u 8. i Matije Lambulića u 20. minutu, mogli su još nekoliko puta da zatresu mrežu protivnika.

Dobre šanse imali su i Kristijan Ernec, Lazar Mijović i Marko Vujačić.

– Možemo biti zadovoljni rezultat, ali ne toliko igrom. Rano smo dali dva gola i tako riješili pitanje pobjednika. U nastavku smo odigrali bolje, međutim, nijesmo iskoristili nekoliko odličnih šansi, kazao je selektor Drašković.

U nedjelju od 10 časova ,,sokoli” će igrati protiv Jermenije drugi meč na turniru.

GIBRALTAR – CRNA GORA 0:2