Slovan i Celje u borbi za treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona – 1.95!

0

Fudbaleri Slovana iz Bratislave ugostiće danas slovenačko Celje u okviru revanš utakmice drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Ukoliko već nijeste dio Meridianove zajednice zadovoljnih korisnika, sada je pravi trenutak da se pridružite, jer sve novoregistrovane igrače čeka fantastičnih 100 freebet-ova BEZ USLOVA

Predvođeni kapitenom Vladimirom Vajsom i nekadašnjim fudbalerom Milana Jurajom Kuckom ekipa iz Bratislave ima velike ambicije.

Prvi duel u Sloveniji završen je rezultatom 1:1, nakon što je David Strelec postigao jedini gol za Slovake koji su od 30. minuta igrali sa igračem manje.

Strelec je ujedno i najveće pojačanje aktuelnog šampiona Slovačke, čija se vrijednost na specijalizovanom portalu Transfermarkt procjenjuje na 2,8 miliona eura.

Prema pomenutom specijalizovanom portalu, Slovan je za 10 miliona eura skuplja ekipa, a to će morati da dokaže večeras od 20 sati i 30 minuta.

Sa druge strene, Celje najveće nade u ovom dvomeču polaže u Žana Karničnika, standardnog reprezentativca Slovenije koji je na nedavno završenom Evropskom prvenstvu postigao pogodak protiv Srbije, a odigrao je 32 utakmice u dresu nacionalnog tima.

Vladimira Vajs očekuje da njegova ekipa bolje otovori ovaj duel i nakon Struge preskoči još jednu stepenicu na putu ka Ligi šampiona.

Pobjeda Slovana ne bi trebalo da izostane večeras, a Meridian kladionice su za jedinicu spremile najveću kvotu (1.95), koju vam preporučujemo da odigrate.