Snovi o EURU raspršeni u Zenici

0

Fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je 1-0 od BiH u petom kolu B3 grupe Lige nacija.

Ovim porazom naša reprezentacija je izgubila šansu za osvajanje prvog mjesta i plasman u A diviziju, a samim tim i za baraž za naredno Evropsko prvenstvo.

Jedini gol na meču je pao jenakon pada koncentracije naše odbrane u nadoknadi prvog poluvremena, a strijelac je bio Demirović.

Igrači koje je na teren poslao Miodrag Radulović u prvom dijelu su djelovali bezidejno i bezopasno, a tako je bilo i većim dijelom drugog poluvremena sve do ulaska u igru Seada Hakšabanovića na 20 minuta do kraja.

No do poravnanja rezultat nije došlo, pa naše očekuje meč bez rezultatskog značaja u zadnjem kolu protiv Finske u Podgorici.