Sokolići danas protiv Izraela

0

Omladinsku fudbalsku reprezentaciju Crne Gore danas očekuje drugi meč u elitnoj rundi kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Nakon poraza od domaćina turnira, Norveške, izabranici selektora Gorana Perišića igraće sa Izraelom (19h).

Sami smo zakomplikovali situaciju u prvoj utakmici. Nismo otvorili kako treba meč odmah primili dva gola u prvih 15 minuta i uvukao se neki strah, tek onda smo počeli da igramo. Imali smo dva različita poluvremena. U drugom sam bio prezadovoljan igrom, stvarali smo šanse, postigli gol, ali je bilo malo. Izrael je mnogo dobar. Dobili su Bosnu i Hercegovinu u prvoj utakmici 2:0. Ostaje nam da idemo na pobjedu i u ovoj i u narednoj utakmici protiv Bosne i Hercegovine. Nema kalkulisanja, probaćemo da pobjedimo, vidjećemo da li je to realno. Izrael je mnogo dobra reprezentacija, ali zavisi sve od nas“, zaključio je Perišić.