Sokolići poraženi od Bugarske!

0

,,Sokolići“ u drugom kolu igraju sa Hrvatskom…

Mlađa kadetska reprezentacija Crne Gore porazom od Bugarke otvorila je međunarodni turnir ,,Vlatko Marković“ koji se igra u Osijeku.

Veoma tvrda utakmica riješena je autogolom Dragana Miranovića u 45. minutu.

Odigrali smo dobro prvo poluvrijeme, kada smo imali i jednu dobru šansu. Međutim, nakon nekoliko minuta igre u nastavku smo postigli autogl, poslije nesporazuma u odbrani. Željeli smo da bar izjednačimo, ali nijesmo uspjeli. Odmah sjutra nas očekuje utakmica sa Hrvatskom, probaćemo da se osvježimo i spremimo za taj meč. Neće biti lako, pogotovo jer je evidentno da nijesmo još na nivou fizičke spreme potrebnom za ovakve utakmice, rekao je selektor Goran Perišić.

,,Sokolići“ su u prvom poluvremenu zaprijetili preko Matije Marsenića i Luke Lečića, međutim, na pauzu se otišlo bez golova.

Po povratku sa odmora, Matija Milinković je u 43. minutu odlično šutirao, ali je golman Bugarske Aleksander Madžarov odbranio krajnjim naporom.

Kazna za te promašaje stigla je dva minuta kasnije, kada je, nakon šuta Zaharija Atanasova, došlo do nesporazuma između Miranovića i golmana Petra Bobičića, što je rezultiralo vođstvom Bugarske.

Do kraja meča Crna Gora je imala i šansu u 51. minutu preko Nenada Krivokapića, ali je njegov šut završio pored gola.

Naredni meč na turniru naš U-16 tim igra sjutra od 16:45 časova protiv Hrvatske.

BUGARSKA – CRNA GORA 1:0