Šou Lea Mesija

0

Barselona nije imala milosti prema Eibaru u petoj rundi španske Primere.

Ubjedljivih 6:1 dovoljno govori o zbivanjima na Nou Kampu, a glavu ulogu i ovog puta imao je Leo Mesi.

Argentinac je kompletirao poker i tako došao do brojke od devet pogodaka u sezoni.

Seriju golova otvorio je upravo Mesi i to sa bijele tačke, igrao se 20.minut.

U prošlom kolu Paulinjo je srušio nezgodni Hetafe, a večeras je pogodio za 2:0 u finišu poluvremena.

U intervalu od 53. do 62. minuta publika je vidjela čak četiri gola – Denis Suarez je povećao prednost Katalonaca, a potom je Enrih na drugoj strani matirao Ter Štegena.

A, onda magija Mesija – dva velemajstorska pogotka fudbalskog čarobnjaka za nedostižnih 5:1.

Gaučos se nije zadovoljio het-trikom već je tri minuta prije kraja još jednom savladao nemoćnog Dmitrovića.

Barselona ima maksimalnih 15 bodova i nalazi se na liderskoj poziciji.

Jednako ubjedljiva, u prvom meču današnjeg programa, bila je i ekipa Valensije.

“Slijepi miševi” su na Mestalji pregazili Malagu sa 5:0, a igrač utakmice bio je Simone Zaza sa tri pogotka.