Spektakularan remi u Tuzima

0

Dečić i Petrovac odigrali su sjajan meč u Tuzima u kom je viđeno čak osam golova. Konačan rezultat 4:4.

Prvi dio meča nije dao ni naslutiti da će na kraju biti pravi vatromet golova. Petrovac je nakon 45 minta vodio 0:1 golom Osmanovića.

Uslijedio je preokret Tuzana koji su prvo poravnali preko Vuljaja u 47, a onda je Božović u 51. pogodio za 2:1.

Petrovac se nije dao. Dva minuta kasnije Miličković poravnava, da bi isti igrač golom u 67.minutu donio novi preokret 2:3.

Vuljaj minut kasnije pogađa za 3:3, a još jedna preokret režira u 83.minutu. Bod Petrovcu i konačnih 4:4 postavio je Divanović minut prije kraja.

Ranije danas fudbaleri Podgorice upisali su pobjedu na gostovanju Rudaru u Pljevljima.

Jedini gol na meču postigao je Muharemović u 68.minutu.

Meč između Iskre i Mornara je prekinut zbog kiše.