Srbija U21 – Danska U21 0:2(0:1)
Brun Larsen 21′, Rasmusen 51′

Srbija U21: Rosić – Terzić, Bogosavac, Babić, Mašović, Račić, Lukić, Ranđelović, Radonjić(od 60′ Adžić), Zlatanović, Šaponjić(od 81′ Joveljić)

Danska U21: Iversen – Kristensen, Maele, Sorensen(od 82′ Vind), Rasmusen, Andersen, Nelson, Biling, Skov Olsen(od 76′ Duelund), Brun Larsen, Drejer(od 68′ Skov)

Mlada reprezentacija Srbije okončala je svoj nastup na Evropskom prvenstvu, onako kako je i počela, porazom. U tri utakmice “orlići“ su doživjeli tri poraza, a ispraćeni su u Italiju kao jedni od favorita, ako ne za titulu, ono bar za plasman u polufinale i odlazak na Olimpijske igre.

Danskoj je trebao trijumf od tri gola razlike, da bi bili uspješniji od Italije, koja je zauzela drugo mjesto u grupi A, pa bi onda čekali ishod meča Francuska – Rumunija i nadali se pobjedi Rumuna, koja bi ih odvela u polufinale.

Nemačka U21 – Austrija U21 1:1(1:1)
Valdšmit 14′ – Danso 24′(p)

U drugoj utakmici grupe B, Nemačka i Austrija su remizirale 1:1, što je “pancerima“ bilo dovoljno da osvoje prvo mjesto u grupi i nađu se u polufinalu. Njemačka je došla u prednost golom Valdšmita u 14. minutu, njegovim petim na šampionatu, da bi izjednačio Kevin Danso, sa bijele tačke, deset minuta kasnije.

Konačan poredak u grupi B je sledeći: Njemačka je prva sa 7 bodova, Danska je osvojila 6, Austrija 4, a Srbija ima 0 bodova i gol razliku 1:10.