Srbija povela, pa primila devet golova

0

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije poražena je na gostovanju Engleskoj u sklopu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo sa ubjedljivih 9-1.

Reprezentativci Srbije poveli su golom fudbalera Crvene zvezde Vladimira Lučića u 27. minutu, ali je potom uslijedio pravi debakl, u kom su golovi Engleza padali kao na traci.

Već do poluvremena je tako nešto bilo nagoviješteno. Golovima Filogena-Bajdejsa u 38, Delapa u 42. i Eliota i 7. minutu nadoknade ekspresno je došlo do velikog preokreta, pa je domaćin na pauzi vodio sa 3-1.

Do kraja su samo uvećali prednost, pošto su u mrežu Srbije smjestili loptu još četiri puta. Madueke je golovima u 53. i 59. minutu povisio na 5-1, a potom se nakon samo četiri minuta i Filogen-Bajdejs po drugi put upisao u strijelce za prednost od 6-1.

Debakl je začinio igrač Čukaričkog Luka Subotić autogolom u 87. minutu, a Džonatan Rou dva minuta kasnije povisio na 8-1. Konačan rezultat postavio je Eliot u prvom minutu zaustavnog vremena.