„Stara dama“ upisala prvu pobedu u Seriji A!

0

Fudbaleri Juventusa konačno su prekinuli veoma loš niz i slavili na gostovanju ekipi Specije rezultatom 2:3, u okviru petog kola Serije A.

Do vođstva Juventus je stigao u 28. minutu preko Kina, ali samo pet minuta kasnije domaći su izjednačili pogotokom Emanuela Gjasija, nakon sjajnog solo prodora. Početkom drugog poluvremena, u 49. minutu, Specija je stigla do preokreta, a precizan je bio Janis Antiste. Ekipa Maksa Alegrija mučila se sve do 66. minuta kada je izjednačenje doneo Kjeza. Prvu pobedu „Staroj dami“ u ovoj sezoni Serije A doneo je De Liht nakon asistenciej Bonućija. Tako je Juventus prekinuo niz od dva remija i dva poraza iz prva četiri kola.

Juventus je ovom pobedom stigao tek do petog boda iz isto toliko odigranih utakmica dok je Specija ostala na četiri boda nakon isto toliko mečeva.