ŠTO JE OVO BILO? Donaruma probao ukrasti vrijeme pa odigrao dupli pas s reklamom

0

Fudbaleri PSG-a pobijedili su ekipu Marsej 2:1 u derbiju 32. kola francuskog Le Championnata i došli na korak od osvajanja naslova prvaka.

Nejmar je u 12. minutu pogodio za vodstvo pariškog sastava, a hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car u 31. je minuti poravnao rezultat. U nadoknadi prvog dijela Mbappé je pogodio za 2:1 iz kaznenog udarca.

Parižani su u samoj završnici susreta branili pobjedu. Igrala se druga (od šest) minuta nadoknade drugog dijela kada je PSŽ-ov golman Điđi Donaruma odlučio ukrasti malo vremena. Napravio je to jako traljavo pa je na kraju zaradio žuti karton.

Naime, Donaruma je istrčao iz svog prostora te stigao do lopte prije protivničkog igrača. Nije se odmah riješio lopte pa je shvatio da bi mogao biti pritisnut od strane protivnika.

Donaruma je nakon toga poslao loptu u reklame, izvan granica igrališta i praktički odigrao dupli pas. Lopta mu se odbila, a on ju je nastavio voditi pod pritiskom Marsejovog igrača uz aut-liniju sve dok sudija nije prekinuo njegovo igranje i pokazao mu žuti karton.