Sudar titana Elfi VS Crvena Furija u velikom finalu EURA U21 !!!

0

U periodu od 28. juna do 30. juna uplati 10€ i osvojite fenomenalne bonuse!

1) mjesto 100€ bonusa, 2) mjesto 50€ bonusa, 3) mjesto 30€ bonusa, 4) mjesto 20€ bonusa, 5) mjesto 10€ bonusa

Njemačka – Španija

Meridian tip GG3+

Sjajne utakmice vidjeli smo u polufinalu Evropskog prvenstva za mlade reprezentacije (U 21) koje se odigrava u Italiji. Finale će biti repriza 2017. godine, Njemačka protiv Španije.

Njemci su u svom stilu eliminirali Rumuniju koja je tokom cijelog turnira blistala, a i u većem dijelu polufinala bila je dominantna. Amiri je nakon lijepog solo prodora doveo Njemce u vođstvo, a iz penala je izjednačio napadač Palerma Puscas. Isti igrač je u samom finišu pogodio za preokret. Njemačka poravnava početkom drugog dijela, kada je penal uspješno realizirao Valdšmid. I onda kako to obično biva, „Elf“ riješava stvari u samom finišu. Valdšmid je u 90. majstorski pogodio iz slobodnog udarca, u posljednjim trenucima meča Amiri je završio priču u Bolonji za konačnih 4:2. I u drugom meču viđen je preokret, ali kakav. Francuska je golom Matete povela protiv Španija, a onda ih je „Furija“ pomela s terena. Roka je pogodio za 1:1, da bi Oarzabal iz penala donio vođstvo Špancima. Fudbaler zagrebačkog Dinama, Olmo, bio je strijelac pogotka u 47. minuti za 3:1, a konačnih 4:1 postavio je Majoral u 67. minutu. Finale je na programu u neđelju u 20.45, u Udinama, a direktan prenos moći će se gledati u svim Meridianovim poslovnicama !!!